Tipy do výuky

Jak otevřít nové dveře k efektivnějšímu a zábavnějšímu vzdělávání? Zapojujte interaktivní prvky do svých hodin!

Jak to udělat? Máme pro vás jednoduchý trik – využijte technologii! V dnešní digitální éře jsou nástroje pro interaktivní výuku snadno dostupné a ohromně efektivní. Použijte například online hlasování či kvízy pomocí speciálních aplikací, jako je Kahoot!, Mentimeter nebo Socrative. Tyto aplikace nejenže zpříjemní hodiny, ale také zvýší zapojení studentů a umožní vám okamžitě získat zpětnou vazbu na jejich porozumění probírané látce. Vyzkoušejte je v různých hodinách, využijte různé možnosti, které nabízejí jednotlivé aplikace, a studenti se zaručeně nebudou nudit.

kahoot          Mentimeter Branding Logo 2020 RGB 10 v2               socrative1

A pro ještě větší interaktivitu a efektivitu ve výuce doporučujeme využít učebnici Wider World 2nd Edition. Tato učebnice nabízí komplexní a zábavné učební materiály a disponuje digitální online komponentou s aplikací pro studenty. S Wider World 2nd Edition můžete přinést nejen do svých hodin, ale i do domácí přípravy ještě více interaktivity, zábavy a efektivity!

Wider World 2nd Banner

Pamatujte, že moderní technologie jsou vašimi spojenci ve výuce! Aktivní a interaktivní výuka přináší nejen lepší výsledky, ale také buduje u studentů silnější motivaci a zájem o učení. Vyzkoušejte tento jednoduchý tip do výuky a sledujte, jak vaše hodiny nabírají nový rozměr plný energie a inspirace s aplikacemi a učebnicí Wider World 2nd Edition.

 

Přeji vám hodně inspirace a zábavy ve výuce!

 

 

Vaše metodička

Mgr. Lenka Nováková

Metodik/ odborný konzultant pro AJ

bara-kruh

Euromedia Group, a.s., divize Ventures Books

Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

Česká republika

Odebírejte naše newslettery a buďte stále v obraze

Jsme přímý distributor těchto nakladatelství:

Pearson